قبلی

داستان ما

ما که هستیم

ایده‌­ تاسیس مَد رَسانه از دل رسا جوانه زد. چرا که رسا خود با تیمی خلاق، متخصص و چابک با ارائه مشاوره و راهکارهای نوین، آوازی است برای شنیده شدن کسب و کارهای نوپا، و اکوسیستمی است برای کارآفرینی افراد توانمند در حوزه‌های تخصصی.

 بی اغراق کمتر موقعیتی را سراغ داریم که در یک فضای کاری پویا و هدفمند، افراد با پروژه‌­های واقعی مشغول به فعالیت باشند و همزمان بتوانند بهترین مشاوره‌­ها را در زمینه­ کسب و کار، برندینگ و محتوای خود دریافت کنند.

در این بین و با وجود زیر ساخت‌های موجود و برتری‌­های مذکور، بر آن شدیم تا با اهدافی بزرگ‌تر فضای آموزشی خود را هم راه‌­اندازی ­کنیم.

 راه سخت بود و پرچالش، اما دلمان روشن بود به شیرینی تولد مَد رَسانه که در این مسیر، نقطه آغاز رسیدن به هدف ما بود و بالاخره آموزشگاه مَد رَسانه، به‌عنوان یک مجموعه تخصصی آموزشی در حوزه­ فناوری اطلاعات، در عصر رسانه‌­ها و سواد رسانه­‌ای، با تجمیع تجربه گرانبهای متخصصین ، متولد شد.

چه کار میکنیم

این موسسه فعالیت رسمی خود را زیر نظرسازمان آموزش فنی و حرفه­‌ای کشور (با نام ثبت شده رسا سپهر آپادانا) در تابستان 1401 آغاز و اهم خدمات خود را با برگزاری دوره­‌های عمومی و تخصصی، ورکشاپ و رویداد ، انجام طرح‌های پژوهشی، تولید و انتشار محتوای آموزشی و مشاوره و برنامه‌ریزی تخصصی در حوزه­ کسب و کار و رسانه و چالش‌­های آن، در راستای ارتقای مهارت­‌های کاربردی فردی و اجتماعی ارائه می­‌دهد.

دانش­‌پذیران گرامی می‌­توانند با استفاده از بستر مناسب دوره‌های آموزشی مد رسانه‌ با مهارت‌افزایی و توانمندسازی خود، از تسهیلاتی چون: دریافت گواهینامه­ دوره از سازمان فنی‌وحرفه‌­ای و شرکت‌های خلاق، عضویت در باشگاه مد رسانه، بهره‌برداری از امتیاز کارآموزی، فضای کار اشتراکی، مشاوره کسب و کار با قرارگرفتن در یک محیط کاری پویا و فعال در یک ساختار نظام‌مند و یکپارچه، امکان جذب و استخدام خود را در بازار اشتغال و کسب و کار فراهم نمایند.

55000
دنبال کنندگان خارجی
60
استادان ماهر
2240
ثبت نام کنندگان
215
دوره های کامل