قبلی

شاید سوال شما هم باشد

دوره­‌های مدرسانه شامل دو بخش هستند:

  • دوره‌­های عمومی کسب و کار در حوزه نوآفرینی و اشتغال که با هدف مهارت­‌افزایی و توانمند­سازی علاقه­‌مندان به راه­‌اندازی کسب و کار موفق برگزار می­شود.
  • دوره‌­های تخصصی در حوزه­‌ی فناوری اطلاعات، مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری، و حسابداری، که دوره و سرفصل­‌های آموزشی به تفصیل در وبسایت ارائه شده است.

بله- شما می­توانید از مدیران گروه‌های آموزشی  مشاوره دریافت کنید.

در حال حاضر بله، اما در آینده‌­ای نزدیک امکان برگزاری دوره­‌ها به صورت آنلاین و یا حتی خرید پکیج آموزشی ایجاد خواهد شد.

بله- در صورت شرکت در دوره­‌های تعریف شده فنی حرفه­‌ای، ذیل رشته فناوری اطلاعات ، و شرکت در آزمون­‌های مربوطه، گواهینامه معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور اعطا خواهد شد.

بله- پس از پایان دوره و ارزیابی توسط متخصصان و مشاوران مَد رَسانه، امکان جذب به صورت کارآموزی و یا معرفی به مراکز و سازمان­‌ها در صورت اعلام نیاز وجود خواهد داشت.

بله- دوره­‌ها هم به صورت خصوصی و هم به صورت نیمه‌خصوصی برگزار می‌­شوند.

مَد رَسانه پشتیبانی و رفع اشکال به مدت یک سال پس از پایان دوره را برای مهارت­‌جویان خود فراهم کرده است.

شرکت در رویدادها، سمینارها و دورهمی­‌ها ، استفاده از فضای آموزشی و کاری پویا ، همینطور امکان ثبت نام در دوره­‌های تخصصی با در نظر گرفتن تخفیفات ویژه از جمله خدمات باشگاه مشتریان ما است.

همه روزه از 8 صبح الی 10 شب فضای مَد رَسانه برای برگزاری دوره­‌ها، رویدادها، کلاس­‌های خصوصی و … در خدمت متقاضیان می‌باشد.

مَد رَسانه زاده‌­ای از دل رسا، حاصل تلاش و تجربه گروهی متخصص و در دل رسا مشغول به فعالیت است، شاید کمتر جایی را بیابیم که آموزشگاهی در بستر یک محیط کاری پویا و در ارتباط با حوزه­‌های کسب و کاری مرتبط باشد.

علاوه بر آن اعطای گواهینامه معتبر از سازمان فنی و حرفه­‌ای، خدمات تسهیل در جذب نیروی کسب­‌وکار، فضای جذاب و امکانات حرفه­‌ای و … از دیگر وجه تمایزات مَد رَسانه است.

جواب را پیدا نکردید؟

[contact-form-7 id=”8921″ title=”Contact form 1″]